מדיניות פרטיות

מדיניות פרטיות

אני מכבדת את פרטיות המשתמשים באתרי ורואה בה חשיבות רבה בשמירה על הפרטיות של המשתמשים באתר.

מדיניות הפרטיות מנוסחת בלשון זכר מטעמי נוחיות בלבד, אך היא מיועדת לנשים ולגברים כאחד.

בעת ביצע רכישה באתר תידרש למסור פרטים אישיים, לרבות שם מלא, מספר תעודת זהות, כתובת פיזית, מספר טלפון וכתובות דואר אלקטרוני.

השדות אותם הינך מחוייב למלא יסומנו בצורה מפורשת. אי מסירת הנתונים, הנדרשים בעת ההרשמה במדוייק ובאופן מלא, עלולה להביא למצב בו לא תוכל ליהנות מכל שירותי האתר בצורה המירבית.

ניתן תמיד לבטל את הרישום לשירותי האתר על ידי פניה לחברה בכתב או בהודעת מייל לפי הפרטים המופיעים בעמוד יצירת הקשר באתר.

אנחנו מכירים את החשיבות של הפרטיות ומחויבים להגן על פרטי המשתמשים שלנו בכל הצעדים המתאימים. מדיניות הפרטיות שלנו מציינת אילו מידעים אנחנו אוספים ואיך אנו משתמשים בהם, וכן מהם הזכויות של המשתמשים ביחס למידע שלהם.

איסור גילוי פרטיות אנחנו מחייבים את עצמנו לא לגלות או למכור את המידע האישי של המשתמשים לצדדים שלישיים למעט במקרים הבאים: (א) אם חובה עלינו לעשות כן על פי דין, (ב) אם יש לנו סיבה להאמין כי חשוף מידע זה נחוץ למניעת פעילות פשענית או להגנה על המשתמשים שלנו.

מערכת האתר משתמשת בעוגיות כדי לצבור מידע על הפעילות של המשתמשים באתר שלנו. זה עוזר לנו להתאים את האתר עבור המשתמשים ולספק להם את החוויה הטובה ביותר. עם זאת, המשתמשים שלנו יכולים לבחור לסגור את כלי הקוקיז שלנו בכל עת על ידי שינוי ההגדרות בדפדפן.

אבטחת מידע אנו מתאמצים לשמור על המידע של המשתמשים שלנו בצורה מאובטחת ומוגנת, ואנו משתמשים בטכנולוגיות אבטחה שונות כדי למנוע גישה למידע אישי.

מידע נוסף אם למשתמשים שלנו יש שאלות נוספות או הערות לגבי מדיניות הפרטיות שלנו, נשמח לקבל את הפניות שלהם באמצעות דף הצור קשר באתר שלנו.

מדיניות הפרטיות של "יסמין עיצובים" בעלת אתר wegift.co.il. אנו מקווים שהמשתמשים יכירו וידעו את המאמצים שלנו לשמור על המידע שלהם בצורה מאובטחת ומוגנת.

בהערכה ובאהבה רבה ,שלכם יסמין.